Bezpieczenstwo w szkole

Bezpieczenstwo w szkole Dowiedz się, jakie przewinienia ośrodek otrzymał.

7.What są ich PORZĄDEK awaryjne?

8.Do dzieci wyglądają szczęśliwy? Czy środowisko czyste? Jest OK, aby zabawki ustanawiające wokół, ale są te zabawki odkażone w każdym tygodniu, aby zapobiec chorobie.

9.Who będzie dbanie o swoje dziecko? A co się stanie, jeśli dana osoba zachoruje?

10. Jakie, jeśli moje dziecko stać jest chory? Jakie są zasady?

11.What Typ użytkownika wypadków nie trzeba było, gdzie trzeba było zadzwonić do rodzica?

12.How wiele lat byłaś w opiece nad dziećmi? Czy licencjonowany? Jakie jest Twoje wykształcenie? Jakie rodzaje zajęć brałeś za opiekę nad dzieckiem w ciągu ostatniego roku? Czy CPR certyfikat?

13.How długo bieżące dzieci zostało włączonych tutaj?

14.Do dostarczyć referencje od rodziców?

15.And przede wszystkim ufasz tego dostawcę? Czy czujesz, że usługodawca jest kochający, poziom czele, energiczny, i ogólnie kocha wszystkie dzieci ?

16. Czy widzisz dzieło sztuki dla dzieci na ścianach?

Przede wszystkim wziąć swój czas podejmowania decyzji, a nie opierać swoją decyzję w sprawie ceny, fantazyjne wyposażenia i wygody.

Twój wybór powinien opierać się na znalezieniu dostawcy, który przede wszystkim kocha dzieci.

Błogosławieństwa wam,

Christine Groth