Nauczenie historii

Znalezienie dobrego nauczania historii dla liceum był jednym z największych wyzwań stojących przed I kiedy był homeschooled. Wydawało się, że większość dobrych książek historycznych zatrzymują się wojny domowej i II wojny światowej. Co na temat współczesnej historii? Trudno jest znaleźć książkę Historia z chrześcijańskiego punktu widzenia na temat współczesnej historii. Czy napotkasz ten problem, też? Trudność ta została przezwyciężona z historii liceum programu nauczania z Notgrass Spółki. Odkrywamy Amerykę Ray Notgrass jest niesamowity program, który jest ekscytujące, jak i edukacyjnych. Zaczyna się od Krzysztofa Kolumba, a kończy się w chwili obecnej. Każdy dzień jest podzielony na krótkich zwięzłych lekcji.

Czasami książki historyczne wydają się ekscytujące wydarzenia brzmi jak nic więcej niż nudne fakty, panie Notgrass ma niezwykle styl pisania sprawia, że ??wydarzenia się do życia. Istnieją również codzienne zadania, które zachęcają uczniów do kopać głębiej. Czasami będą czytać dokument, mowy lub hymn z amerykańskich brzmień, co jest 400+ Strona towarzysz książka, która pochodzi z programu nauczania. Inne czasy będą patrzeć odpowiednich wersetów biblijnych, a także pamięć wersów. zadania piśmie (w tym pisanie pracy naukowej) są również częścią zadań. Studenci, którzy ukończą kurs będzie miał trzy punkty, jeden w historii, jeden w języku angielskim i jeden w Biblii. Jak to na uderzenia 3 pieczenie na jednym ogniu?

Książka ta jest niezbędna dla każdego studenta wysokiej szkolnego i daje im narzędzia do wzięcia dogłębnie w amerykańskiej historii z perspektywy biblijnej. Jeśli szukasz naprawdę dobrej historii amerykańskiej high school nauczania nie patrzeć dalej. Odkrywamy Amerykę napełnił dużą lukę w programie nauczania historii dla homeschoolers. Exploring Ameryka jest najlepszy program nauczania liceum dla amerykańskiej historii, jaką kiedykolwiek widziałem! Szkoda, że ??nie było wokół, gdy byłem w liceum.

Odkrywamy Amerykę Ray Notgrass

Oceniony przez Amy Puetz

Chcesz naprawdę ekscytującą historię o dokładne fakty przedstawione w ciekawy sposób? Odkryć Ekscytująca historia: Ujawnienie Ameryki chrześcijańskie dziedzictwo w krótki, łatwy do odczytania Nuggets Amy Puetz roztacza się widok migawkę historii Ameryki z Columbus do II wojny światowej. Każdy rozdział jest krótki i łatwy do odczytania. Dowiedz się więcej na http://www.AmyPuetz.com

Amy Puetz jest absolwentem Homeschool, samoukiem historyk, a sługa Jezusa Chrystusa. Historia była dla niej pasją od dzieciństwa. Lata pogłębionej (zarówno w nowoczesnych jak i starych źr ódeł) wyposażyliśmy ją do napisania książki historyczne. Ona szczególnie uwielbia kopać mało znane historie, które pokazują opatrznościową rękę Boga.