Opublikowany w Patron szkoly

Jedzenie do szkoly

Jedzenie do szkoly Jako bonus, Stephanie zawiera listę zakupów na końcu każdego rozdziału więc rodzice będą wiedzieć, jakie będą musiały kupić ich dzieci podrosną, obejmujące w wieku od urodzenia do trzech lat.

Wszystko o poradę w tej książce jest sprawdzony i przetestowany. Stephanie sama potwierdza, że ??”Doświadczyłem nadzwyczajne wyniki.http://oskmini.pl Moje dziewczynki zaczął śpi dwanaście godzin na dobę przez dziesięć tygodni. Są i zawsze były zupełnie nie boją się wody. Pili z regularnym szklane na osiem miesięcy i może zjeść całej karty posiłki przez siebie przez dwanaście miesięcy „.

Aspekt podnieść Twins, które znalazłem najbardziej zadziwiające było jej skupić się na pomocy dzieciom stać się samowystarczalne. Stephanie zwraca uwagę, że taka samowystarczalność jest celem metody Montessori, mówiąc: „Jeśli chcemy odpowiedzieć na pytanie:” Jaki jest Montessori? w jednym zdaniu, możemy zajrzeć do doświadczeń dr Maria Montessori siebie. Pewnego dnia, gdy pracowała z dziećmi, dziecko mówi do niej: „Pomóż mi zrobić to samodzielnie. TO jest Montessori Montessori dziecko nie jest tylko podane ryby;.. On uczy się ryby ” Stephanie wyjaśnia, że ??niektórzy rodzice nie chcieć uczyć swoje dzieci do jedzenia w tak młodym wieku, bo dowiedzieć się w czasie, że dzieci będą uczyć się na własną rękę, ale Stephanie stwierdza:

„Osobiście nie chcą być łyżka karmienia moje dzieci, dopóki nie są w wieku sześciu lat. Miałem dzieci, więc może z nich korzystać, a nie tak, że mogę stać się ich niewolnikiem! I z bliźniaków, punkt jest jeszcze bardziej istotne, ponieważ istnieją dwoje dzieci, a nie tylko jeden! konsekwencji postawa w naszym domu jest jeden, który zachęca do samodzielności w każdy możliwy sposób. „

Jeden inny punkt o samowystarczalności doceniałem było skupić Stephanie na nauczaniu dzieci do siebie zajęte.