Opublikowany w Patron szkoly

Ksiazki dla dzieci

Nie daj tytuł tej książki jest oszukać. Choć Stephanie Woo jest matką bliźniaków-stąd jej tytuł, podnosząc swoje bliźniaki tej książki odnosi się do podniesienia żadnych dzieci, czy jeden lub wielokrotność. Jej prawdziwe życie wskazówki i porady, a także, w jaki sposób utrzymać swój związek ze współmałżonkiem rodziców (jej mąż nawet wtóruje ze swoim dziale na ten temat) daje więcej niż wystarczająco dużo porad, aby był zajęty bycia lepszym rodzicem, część która obejmuje nauczenie się nie być zajęty przez znalezienie trochę czasu dla siebie po uczyć dzieci jak bawić się.

W całej książce, Stephanie używa jej córki bliźniaczki, Brooke i MacKenzie, jak jej podstawowych przykładów, w tym liczne zdjęcia z nich demonstrując swoje umiejętności na jedzeniu, ich gry z telefonów komórkowych i jak założyła grę i obszarów KPRU na nich. Ale podniesienie Twins jest rodzicielskie doświadczenia więcej niż jednej matki. Stephanie pochodzi z rodziny wychowawców pielęgnacyjnych. Jej matka jest nauczycielką Pozwolenia zintegrowane metody Montessori, która działa pięć szkół Montessori w Tajwanie i Stephanie jest sama certyfikowany AMI Montessori, więc Stephanie zawiera wiele wskazówek Montessori, jak również matki własnych wskazówek na temat wychowywania dzieci.

Co tak naprawdę mnie zachwycił o podniesienie Twins jest zdrowy rozsądek, poza pole i progresywnego myślenia, że ??Stephanie wyświetla w dyskusji, jak podnieść jej bliźniaki, zwłaszcza pod względem ucząc je zabawić.

Stephanie dzieli książkę do poszczególnych rozdziałów, w tym: jedzenie, spanie, ruch i utrzymywanie Babies własny zajęte, a następnie te rozdziały są podzielone na sekcje w zależności od wieku i etapy rozwoju dziecka, takie jak 0-3 miesiące, 3 10 miesięcy, lub 11+ miesięcy, w zależności od tematu. Podział ten jest przydatny, ponieważ pozwala rodzicom na przewidywanie ich dziecka kolejny etap.
napisane przez: http://najlepszeac.pl/cennik-oc/