Opublikowany w Swietlica

Szkola a dbanie o srodowisko

Rodzina przedszkola oparte są w domu jak środowiska.

centra oGroup mogą lub nie mogą mieć duże enrollements. Niektóre ośrodki grupy są małe, z 20 lub więcej dzieci i innych osób może mieć rejestracji 250 dzieci.

centra oGroup mogą lub nie mogą mieć spójne dostawców.busy do francji W zależności od grup wiekowych, kwestii kadrowych itp

centra oGroup są kierowane przez „dyrektorów”. Dyrektor sztabów wszystkie pokoje, jest opiekunem dla nauczycieli oraz nadzoruje wszystkie problemy, które mogą się pojawić.

centra oGroups mogą obejmować dobrze znanych corportations. KinderCare, Świat Dziecka, La Petite, aby wymienić tylko kilka.

To tylko kilka różnice między tymi dwoma rodzajami wyborów mogą mieć. To do ciebie, aby zdecydować, który z nich czuje się najbardziej komfortowo. Gdy zdecydujesz, to można go stamtąd w wyborze odpowiedniego centrum grupy lub rodziny dni opieki.

Oto kilka pytań do przedszkola:

1.Dla każdej odwiedzanej opieki nad dziećmi, które należy przynieść pad papieru i ołówek, aby zapisać swoje notatki, pytania, uczucia.

2.W szukają ośrodków opieki nad dziećmi do odwiedzenia, poprosić o rekomendacje od znajomych, zadzwonić do lokalnego zasobu i agencji referencyjny (numer znajduje się pod opieką nad dziećmi w książce telefonicznej), wpisy w swojej gazecie, książce telefonicznej, tablicach ogłoszeniowych w swojej społeczności lokalnej szkołach.

3.Don’t oprzeć myśli o opiekę nad dzieckiem na rozmowie telefonicznej. Daj środka A szansę odwiedzając ich i spełnienie tych, którzy tam pracują.

4.Collect wszystkie informacje dotyczące zasad dostępu do środka. Upewnij się, że są świadomi wszystkich zasad i przepisów.

5.Rely na instynktowi. Jeśli czujesz, że nie byłby szczęśliwy, są szanse, twój związek nie uda się na dłuższą metę.

6.Check żadnych raportów, które są umieszczone z biura licencyjnej.
napisane przez: domy z bali okrągłych