Swietlica

Świetlica jest przyjaznym i otwartym miejscem dla tych dzieci, których rodzice długo pracują i nie są w stanie odebrać swojej pociechy ze szkoły.Swietlica Świetlica jest też miejscem, do którego przychodzimy czekając na zajęcia, lub jeśli zajęcia się nie odbyły. W świetlicy uczeń ma możliwość grania w gry planszowe. Wiele świetlic jest też wyposażona w telewizory i odtwarzacze video/dvd.suplement na stawy Dzieci mogą obejrzeć ciekawe bajki a także filmy przystosowane do ich wieku. Nad wszystkim czuwają przemiłe i troskliwe panie, które pilnują najmłodszych i często prowadzą zabawy z nimi. W świetlicy uczeń może przyjemnie spędzić czas, poznać inne dzieci i świetnie się z nimi bawić. Przeważnie otwarte są one od samego rana do późnych godzin popołudniowych lub do wieczora. Pracownicy dbają o wystrój świetlicy, tak aby była ona miejscem przyjaznym dziecku, przyjemnym, bajkowym. W tym pomieszczeniu dziecko poczuje się swobodnie, odpocznie po zajęciach lub spokojnie aby dowiedzieć się więcej kliknij tu. się do nich przygotuje.

napisane przez: ubezpieczeniesamochodu.eu