Opublikowany w Wydarzenia

Jakich jezykow obcych sie uczyc

Wielu z was tam naprawdę zastanawiać, jakiego rodzaju „wykształconych” pytania należy się pytać przy wyborze przedszkola dla swojego dziecka. Jest to prawdopodobnie jedna z najważniejszych decyzji zrobisz, co zły wybór dla Twojego dziecka może wynieść do utrudnienia lub zagrażające życiu katastrofy.

Istnieje wiele pytań do przedszkola, a na przestrzeni lat poznałem wszystkie rodzaje matek. Niektóre z nich są bardzo dobrze zorganizowane w ich poszukiwaniu i innych, którzy nie są pewni, co chcą. Jestem tu dziś, aby pomóc Ci dokonać pewnych wyborów i miejmy nadzieję, że daje lepsze zrozumienie tego, co zawód opieki nad dzieckiem w tym wszystkim chodzi.

Przede wszystkim, trzeba zdecydować, czy chcą uczestniczyć w opiekę rodziny lub opieki nad dziećmi w grupie. Każdy rodzaj przedszkola ma własną konfigurację i uzgodnień. Oto krótkie podsumowanie:

oFamily opieki nad dzieckiem zazwyczaj ma jeden opiekuna, który jest właścicielem opiece nad dziećmi. Braku obrotu nauczyciela, a środowisko jest zwykle mała z różnych grup wiekowych występują razem w jednym środowisku. W przedszkole rodzina jest zwykle poza domem dostawców. Czasami w piwnicy lub oddzielnym pomieszczeniu w swoim domu, a może na drugim poziomie w domu.

przedszkola rodzina oeach ma swój własny zestaw zasad i przepisów. Przy wyborze dostawcy należy zrozumieć jego / jej zasady są.

oWhen wyborze przedszkola rodzinnego, twój związek (oparte na zaufaniu) jest przede wszystkim z jednym dostawcą.

oSickness jest zwykle mniejsza niż childcares grupy. Mniej dzieci = mniej chorobowego.

centra oGroup mają wszystkie dzieci rozdzielone według wieku. Na przykład wszystkie dzieci są w jednym pomieszczeniu, małe dzieci w innym, itp

centra oGroup mają tendencję do profesjonalnego środowiska. Jasny lighening, handlowe.
napisane przez: www.seofabryka.pl