Opublikowany w Wydarzenia

Szkola a doroslosc

Szkola a doroslosc Taki własny zawód można osiągnąć za pomocą prostych metod, takich jak Ty, rodzica, zmieniając komórkę w pokoju dziecka co piętnaście minut lub tak, aby utrzymać dziecko rozrywkę i daje piętnaście minut dla siebie. Stephanie dowiedział się także, jak ważne jest, aby nie przerywać dzieci podczas grania lub gdy są one zaangażowane w jakiejkolwiek niezależnej działalności.

Chociaż nie mam dzieci ja, oglądałem mnóstwo przyjaciół wychowują swoje dzieci, a ja babysat wiele godzin, więc można zobaczyć, jak skuteczne porady i metody w tej książce są i jak łatwo mogą one być realizowane, jeżeli rodzic jest gotów umieścić w czasie i być spójne. Trochę więcej czasu teraz uwolni czas dla rodzica w dłuższej perspektywie. Co ważniejsze, będzie to pomóc dzieciom stać się szczęśliwsi, mniej zależne, podnieść swoją pewność siebie, a ich zainteresowanie ciągłego uczenia się w miarę starzenia.

Podwyższenie Twins to przełomowa książka opieki nad dziećmi. Mam nadzieję, że dla dobra wszystkich rodziców, że Stephanie rejestracja pacjentów on-line nadal pisać więcej książek jak jej córki dorosną. Ona już blogów o córkami jak dorosną, zdobywając ich rozwój w słowach i zdjęciach w sposób regularny.