Wydarzenia

Szkoła to nie tylko nauka, ale także zabawa. Organizuje ona apele z okazji różnych uroczystości, a także różnorakie konkursy, podczas których uczniowie pochwalić mogą się swoimi umiejętnościami. Na terenie szkoły odbywają się też zawody sportowe, dni sportu, a także festyny szkolne. Podczas tych ostatnich uczniowie mogą wziąć udział w loterii, wygrać ciekawe nagrody.kwiaciarnia-slonecznik.pl – kwiaciarnia gdańsk Przeważnie są one organizowane żeby wesprzeć jakiś cel, na przykład dom dziecka czy schronisko dla zwierząt. Nierzadko pieniądze zasilają też samorząd szkolny lub klasowy. Wydarzenia te są okazją do dobrej zabawy, do zdobywania ciekawych nagród i poznawania nowych osób. Przy organizacji imprez szkolnych biorą udział zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, co sprzyja integracji. W imprezach szkolnych często mogą też brać udział rodzice. W szkole odbywają się też dyskoteki, na których mali uczniowie poznają siebie nawzajem, a także imprezy przebierane , które są polem do popisu dla kreatywności uczniów. W szkole można uczestniczyć też w spotkaniach ze znanymi osobistościami związanymi ze sportem, polityką czy kulturą.